Usługi

 ABICOM jest firmą działającą na rynku IT od 6 lat. W tym czasie wykonaliśmy wiele kompleksowych wdrożeń  Systemu Symfonia w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych. Nasi klienci posiadają biura, oddziały, sklepy i zakłady produkcyjne w całej Polsce m.in. w  Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Opolu, Lublinie, Rzeszowie i mniejszych lokalizacjach.

Zaprojektowaliśmy dla nich i zbudowaliśmy infrastrukturę informatyczną :

  • dostarczyliśmy i skonfigurowaliśmy stacje robocze
  • sieci lokalne z okablowaniem strukturalnym i w technologii WiFi
  • serwery pracujące na systemie Microsoft Windows Server
  • sieci rozległe łączące rozproszone lokalizacje w technologii VPN
  • stanowiska dla telepracowników i zdalny dostęp do sieci firmowych dla managementu

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i szukamy dla niego optymalnego rozwjązania systemu informatycznego, zarówno pod względem funkcjonalności i dostosowania do potrzeb klienta, jak też budżetu.

W zakresie oprogramowania do zarzadzania firmą współpracujemy z firmą Sage. Współpraca ta zaowocowała dla nas statusem Partnera Systemów SYMFONIA, który jest potwierdzeniem wysokich kwalifikacji w zakresie sprzedaży, instalacji, a także usług szkoleniowych, wdrożeniowych oraz opieki posprzedażnej. Potwierdzeniem naszych kompetencji jest to długoletnia współpraca z licznymi Klientami oraz ich lojalność zarówno wobec ABICOM  jak i marki SYMFONIA.